Cenny remis w Marcinowicach

Po ciekawym i dobrym spotkaniu obu drużyn padł remis.

Do przerwy mimo lepszej gry naszej ekipy to gospodarze cieszyli się z prowadzenia, bramka wpadła po strzale z około 20 metra.

Na początku drugiej połowy nasza ekipa wyrównała. Bramkę po indywidualnej akcji strzela Mariusz Migda.

Po bramce na 1:1 było dużo walki, aż w końcówce spotkania po kilku sytuacjach z naszej strony bramkę na 2:1 strzela Filip Olszówka. Trzeba zaznaczyć że bardzo dobrą piłkę zagrał z lewego skrzydła Józek Łukojć, który dał dobrą zmianę w ostatnich minutach meczu.

Po  tej bramce gospodarze ruszyli do odrobienia strat. Po kilku groźnych akcjach, po stałym fragmencie gry wyrównują.

Jeszcze w doliczonym czasie gry piłkę meczową zmarnował Filip Olszówka i mecz zakończył się remisem 2:2.

W następnej kolejce do Mokrzeszowa przyjedzie drużyna z Piotrowic Świdnickich.

Mecz odbędzie się o godzinie 14.00. Zapraszamy serdecznie.