Informacje przed spotkaniem z Vice-liderem

W najbliższą niedzielę Zieloni Mokrzeszów zagrają w Marcinowicach z vice-liderem.

Drużyna z Marcinowic przegrała na wyjeździe z rezerwami Szczawna Zdrój 2:1 i straciła fotel lidera na rzecz drużyny z Mrowin. Nasza ekipa ostatniej kolejce wygrała u siebie z Huraganem Olszany 4:0.

LKS Marcinowice do dziewiątej kolejki wygrał 7 meczy , jeden zremisował oraz jeden przegrał. Bilans bramkowy po dotychczasowych meczach to 29 strzelonych ( co daje średnią 3,22  na mecz) oraz 9 puszczonych ( co daje średnią 1,0 na mecz). Po dziewięciu kolejkach drużyna z Marcinowic zajmują drugą lokatę z dorobkiem 22 punktów.

Zieloni Mokrzeszów zaś do dziewiątej kolejki wygrał 4 spotkania, żadnego nie zremisował i aż pięć przegrał. Bilans bramkowy po dotychczasowych meczach to 18 strzelonych bramek ( co daje średnią 2,0 na mecz) oraz 24 straconych ( co daje średnia 2,67 na mecz). Po dziewięciu kolejkach nasza drużyna zajmuje 7 lokatę z dorobkiem 12 punktów.

Ostatnie spotkanie między tymi klubami zakończyły się wysokimi przegranymi Zielonych ( u siebie 4:1,a na wyjeździe 4:0).Czas na wygrana :)

Zapraszamy na mecz do Marcinowic o godzinie 11.00.