Mecz towarzyski z Zagłębiem Wałbrzych

W dniu dzisiejszym Zieloni Stal Mokrzeszów rozegrał pierwszy sparing z beniaminkiem A-klasy, Zagłębiem Wałbrzych. Mecz był wyrównany i zakończył się wygraniem gospodarzy 3:2. Nasza drużyna przez większość spotkania prowadziła, lecz doświadczenie drużyny z Wałbrzycha przydała się w końcówce spotkania którzy w ostatnich 10 minut strzelili nam 2 bramki. Bramki dla naszej drużyny strzelili Konrad Andruszko i zawodnik testowany ( Paweł Kozioł).

Skład drużyny:

-Pierwsza jedenastka: 1.Ruslan Sidletskiy (bramkarz) 2.Paweł Kozioł 3.Krzysztof Dziurdzia 4.Krzysztof Puzio 5.Paweł Smoleń 6.Mateusz Kozieł 7.Konrad Andruszko 8.Paweł Szafraniec 9.Piotr Korga 10.Dawid Gawęda 11.Ruslan Nedashkivskyi

-Rezerwowi: Paweł Kot, Mariusz Migda, Sebastian Ponisz , Szymon Kawiński, Łukasz Husakiewicz, Szymon Husakiewicz, Piotr Nowowiejski, Kamil Szychowki,Marcin Ponisz, Patryk Dworzyński.