II Kolejka

II Kolejka

W drugiej kolejce Zieloni Stal Mokrzeszów zagrała na własnym obiekcie z drużyna Nysy Kłaczyna. W drużynie gości grało dwóch byłych zawodników z Mokrzeszowa: Paweł Dąbrowski oraz Hubert Brudniak.

Mecz w pierwszej połowie był wyrównany, obie drużyny stworzyły sobie kilka sytuacji. Dwie z nich drużyna gości wykorzystała i do przerwy było 2:0.Bramki dla rywali strzelili: Stefan Kucharek oraz Łukasz Spanier.

Zieloni w drugiej połowie rzucili się do odrabiania strat lecz nadziała się na groźne kontry rywala. Najpierw w polu karnych przeciwnika faulował Damian Baranowski, a na bramkę zamienił ją Adrian Babiarz.

Czwartą bramkę dla rywali w końcowych minutach meczu strzelił wykorzystując sytuacje sam na sam z bramkarzem Kacper Kuźmiński.

Duże podziękowania należą się naszym kibicom, którzy licznie zgromadzeni na meczu dopingowali naszą ekipie do samego końca mimo złego wyniku.

Już w najbliższą niedzielę Zieloni Stal Mokrzeszów zagrają z MKS Szczawnem II Zdrój na ich obiekcie o godzinie 11.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych na mecz!!!