I kolejka

W środę (29.08.2018) o godzinie 18.00 w Dobromierzu nasza drużyna zagrała pierwszy mecz ligowy a rywalem był Płomień Dobromierz.

Mecz był wyrównany i obie drużyny mogły wygrać te spotkanie.

Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze już w 2 minucie meczu wykorzystując błąd naszego zespołu. Kolejna akcja meczu i wyrównanie. Bramkę zdobywa Kamil Szychowski, który już w sparingach pokazywał że umie wykorzystywać nadarzające się sytuacje.W towarzyskich meczach trzy oraz jedną w Pucharze Polski z Zielonymi Łagiewnikami.

Następnie więcej było walki. Raz jedni mieli okazje raz drudzy. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Obraz spotkanie nie zmienił się też w drugiej połowie stąd kilka zmian w składzie.

Gdy już wszyscy zgromadzeni na meczu kibice oraz zawodnicy myśleli że już się nic nie zmieni i będzie remis, w 88 minucie meczu bramkę na wagę trzech punktów strzela Krzysztof Puzio.

Nasza drużyna wygrywa bardzo ważne trzy punkty.

Następne spotkanie już w najbliższa niedzielę (2.09.2018) o godzienie 14.00 w Mokrzeszowie. Rywalem będzie Nysa Kłaczyna, czwarta drużyna porzedniego sezonu.

Zapraszamy na mecz!